ادامه تصویر بالا

نتیجه انسان هیچگاه نباید خود را با باور منفی شرطی کند.

برخی را حتما دیده ایم که در کلام خود چنین می گویند " بخشکی شانس "یعنی شانس خشک شوی. و یا دیگران به ما زمانی که مثلا به موقع جایی نرسیده ایم می گویند " از شانس بد شما همین الان ایشان رفتند" دوستی دارم که در چنین مواقعی یا به زبان و یا در ذهن خود پاسخ می دهد " آقا! به شانس من توهین نکن شانس من خیلی هم خوبه شاید قسمت نبوده"لذا با این کارش شانس را برای خودش همچنان خوب نگه می دارد. و حتما بارها در باره ضمیر ناخوداگاه و شنیده ایم و بنده نمی خواهم حرف های تکراری بزنم و چاره کار را بایست اساسی حل نمود و گرنه این مطالب را همه کم و بیش شنیده ایم و می دانیم ،انشا الله در پست بعدی ، چاره اساسی آن را بررسی می کنیم و آنگاه خواهیم دید مشکل چگونه و به چه روشی قابل حل است.(از عزیزان خواننده ی مطلب درخواست می شود در این بحث که بسیار مهم و حیاتی است (چرا که به زندگی و شادی و نا شادی زندگی ما انسان ها متصل است)حتما اظهار نظر نمایند تا گفتار پخته وکامل و مفید گردد به ویژه برای دیگر عزیزانی  که بعدا این نوشتار را می بینند . پس تا پست بعدی !

مطلب دوم را در زیر، از وب زیبای مرغ باغ ملکوت به گفته های فوق اضافه می نمایم:

باشد که حق مطلب کاملا ادا شود.

میگن  صبحِ هرروز اگه آدم سعی کنه به همون روزش خوشبین باشه،

یعنی اینکه: به دلش اطمینان بده که امروزبدنمیاره و زندگی باتموم خوشی ها وخوشبختی هاش بهش رو می کنه،

واقعا همین جوری میشه،

به شرطی که خدا شو وخودشو باور داشته باشه.

اینکه: خدا به گمون بنده هاشه،هرجوربنده تصور کنه خدا همونوبراش میاره،
واینکه: توانایی خودش ودربدست آوردن خوشبختی باورداشته باشه.

این دومقوله،یعنی  خدا باوری و خودباوری درکنارهم کلید گشودن درهای خوشبختی به سمت زندگیمونه.این کلیدوداشته باشین.

بالبخندوامید بگین: بسم الله، الهی به امیدتو،هرجورکه توبخوای.

منبع مطلب دوم : http://www.gardenkingdom.blogfa.com/

الحمدلله کما هو اهله.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درخت دانلود رایگان فیلم و سریال بليط هواپيماي کيش My love پست بين المللي PSP Felicia چيزي شبيه سكوت.... مقالک های شیردل خراسانی حرف های خوب زعفران اصیل ایرانی